Kategorie

TARP PAŁATKA ZADASZENIE 3,2 x 3,2 / 10.24 m2

 

TARP  /  ZADASZENIE  /  3,2 m

 

Tarp jest wielofunkcyjnym zadaszeniem miejsca odpoczynku w plenerze. Skutecznie chroni przed deszczem i wiatrem. Odpowiednio dobrany wzór tkaniny, nadaje tarpom idealny charakter do różnych sytuacji: np. klasyczne moro – na wyprawy dla amatorów survivalu, podczas biwakowania i do kamuflażu w lesie, a biały do ochrony przed słońcem, podczas odpoczynku w ogrodzie lub rekreacji nad wodą. Tarpy wykonane są w taki sposób, że rozłożyć je można WSZĘDZIE. Do tego celu, oprócz wyposażenia przydatna jest kreatywność.

Tarp wykonany jest z impregnowanego 100 % poliestru. W zależności od wielkości, posiada odpowiednią do formatu ilość wzmocnionych punktów montażowych, równomiernie rozłożonych na obrzeżach i narożnikach oraz na środku.

Płachtę tarpa można montować w dowolny sposób: np. podwieszając go przy użyciu przymocowanej do drzew liny, za pomocą odciągów lub rozwieszając między drzewami. Płachtę można również w dowolny sposób „przełamać”, tworząc konstrukcję przypominającą namiot lub utworzyć prostokątny daszek i ściankę, a także po przekątnej, tworząc trójkąty. Tarp zapakowany jest w woreczku ściąganym sznureczkami.

W połączeniu z innymi naszymi wyrobami, np. z hamakiem turystyczno-survivalowym, można w pełni cieszyć się relaksem i urokami natury. Tarpy, hamaki, peleryny rowerowe itp., posiadamy w naszej ofercie, do poznania której, serdecznie zachęcamy.

Materiał: 100 % poliester impregnowany,

WD-T   /  RIP-STOP;

Wymiar: 3,2 x 3,2 m;

2 linki do mocowania: 8 i 12 m ;

Punkty montażowe: 19 szt.;

Woreczek ok. 34 x 37 cm;

Waga bez lin: ok. 1,09 kg;

Waga z linami: ok. 1,23 kg.

Podana waga jest szacunkowa, ponieważ gramatura surowców

może się nieco różnić w zależności od partii.

 

Produkt nowy, zapakowany.

 

Wyprodukowano w firmie GMG

 

Życzymy udanych wypraw z tarpami GMG

 

Zapraszamy do zakupów

 

Zaloguj się by zobaczyć ceny.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]